Polski English

Informacja: +48 22 201 93 50 lub +48 81 451 19 18
Mobile: +48 601 525 000 lub +48 513 754 773

Jak działamy

dzialamyDziałamy szybko i profesjonalnie mając na uwadze przede wszystkim Twoje dobro. Działamy tak, abyś mógł otrzymać jak najszybciej, jak najwyższe należne Ci zadośćuczynienie za doznaną krzywdę oraz świadczenia odszkodowawcze.

Po skontaktowaniu się z nami, otoczymy Cię troską i zajmiemy się kompleksowo Twoją sprawą.
Na podstawie informacji oraz dokumentów otrzymanych od Ciebie, dokonamy szczegółowej analizy oraz przedstawimy Ci kierunek naszych dalszych działań.

Już na etapie kierowania roszczenia do podmiotu odpowiedzialnego za naprawienie szkody, nad Twoją sprawą będzie czuwał doświadczony Radca Prawny, co daje Ci pewność profesjonalnego dochodzenia należnego Ci odszkodowania.

W przypadku przyznania przez podmiot odpowiedzialny zbyt niskich świadczeń na Twoją rzecz, bądź też w przypadku całkowitej odmowy ich wypłaty skierujemy odwołanie. W przypadku jego bezskuteczności, za Twoją zgodą sprawa zostanie skierowana na drogę postępowania sądowego.

Zajmujemy się także sprawami w których już otrzymałeś część odszkodowania, natomiast uznajesz, że należy Ci się wyższe – wówczas kierujemy do odpowiedniego podmiotu odwołanie, a jeśli będzie to zasadne Radca Prawny za Twoją zgodą skieruje sprawę do sądu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości z Twojej strony, zapewniamy Ci bezpłatną analizę Twojej sprawy przez profesjonalistów, a na każde Twoje pytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. Ponadto, w trakcie likwidacji szkody będziemy Cię na bieżąco informować o przebiegu Twojej sprawy.

Reveno pobiera wynagrodzenie prowizyjne jedynie za działania, które doprowadziły do uzyskania dla Ciebie świadczeń. Nie pobieramy jakichkolwiek zaliczek. Należne nam wynagrodzenie otrzymujemy dopiero po wypłacie świadczeń przez odpowiedzialny podmiot.


Projekt i realizacja: AWESO Strony internetowe

Copyright © 2013 Reveno.pl : Polityka Cookies